Pronájem chaty v Jeseníkách | Chalupa Jeseníky | ubytování Vernířovice

Prostorná zahrada s posezením

Pokud bydlíte v panelovém bytě a nemáte možnost využívat příjemné prostředí vlastní zahrady, je pro vás dovolená ve stylové dřevěnici s přilehlým zahradním pozemkem zcela ideální. Zvláště, vezmete-li s sebou také své potomky. Zatímco děti se báječně „vyřádí“ na skluzavce či průlezkách, vy si můžete v klidu posedět třeba u šálku dobré kávy na venkovní terase. Své děti budete mít pod dohledem, a tak si můžete dokonale a bez obav vychutnat vzácné chvilky odpočinku. Ubytování Jeseníky je totiž velmi vhodné pro celou vaši rodinu!

Příjemný exteriér

na zastřešenou terasu můžete vstoupit přímo z kuchyně chalupy. Ihned vám bude k dispozici venkovní posezení s moderním a pohodlným zahradním nábytkem, který je vyroben z kvalitního dřevěného materiálu. Pečlivě udržovaná zahrada je oplocena a její celková rozloha činí 600 m². Vyjma klidu a posezení v zeleni všem hostům poskytuje také sportovní vyžití.

Pro aktivní odpočinek

společně s dětmi se můžete vykoupat třeba v bazénu (o průměru 4,6 m) – perfektně se osvěží nejen vaše tělo, ale přijde také úžasné psychické uvolnění. Ubytování Vernířovice je pro všechny hosty připraveno po všech stránkách. Součástí prostorné zahrady je totiž i venkovní ohniště, abyste si mohli pochutnat na výborných dobrotách. Také večerní táborák, například s dobrým vínem a hezkými písničkami u kytary, může být příjemným zpestřením vašeho rekreačního pobytu.

Praktický zahradní domek

na zahradě je umístěn rovněž uzamykatelný zahradní domek, do něhož si bezpečně můžete uložit například lyže, běžky, kola či další sportovní vybavení. Chalupa Jeseníky je nedílnou součástí nádherné horské krajiny, která poskytuje bohaté možnosti k aktivnímu pohybu. Jakmile si vychutnáte chvíle klidu na venkovní terase, můžete se vydat na procházku nebo přímo horskou túru. V zimě pak na běžky, nebo si můžete zalyžovat.

Chata Jeseníky je připravena také pro hosty, kteří k nám přijíždějí osobním vozidlem. Před objektem jsou k dispozici hned tři parkovací místa. Pokud tedy budete vyrážet na výlety autem, starosti s bezpečným parkováním po vašem návratu jsou vyřešeny.

Kompletně vybavený areál zahrady

  • parkoviště pro tři vozidla
  • kulatý bazén o průměru 4.6 metru
  • stojan na tři kola, slunečník
  • venkovní posezení se zahradním nábytkem
  • uzamykatelná úschovna pro sportovní vybavení
  • dětský koutek se skluzavkou, houpačky, pískoviště
  • přenosný gril a venkovní ohniště s posezením

Kde nás najdete

Chalupa Jeseníky,
Vernířovice 20,
788 15 Vernířovice

Email: info@chalupa-jeseniky.eu