Ubytování Jeseníky | Chalupa Jeseníky | ubytování Vernířovice

Komfortní vybavení dřevěné chalupy

výbornou lokalitou pro celoroční rekreaci je Chráněná krajinná oblast Jeseníky. Báječně si zde užijí jak vyznavači horské turistiky, tak i vášnivý lyžaři nebo běžkaři. Ubytování Jeseníky však poskytuje kompletní zázemí také lidem, kteří do těchto kouzelných moravských hor přijíždějí za odpočinkem na zdravém horském vzduchu a za relaxací v nedotčeném kousku nádherné přírody.

Novostavba dřevěné roubenky, nacházející se na samém okraji Vernířovic u Sobotína, je jako stvořená pro oddych a načerpání sil. Kompletní a ideální zázemí dřevěnice poskytuje jak rodinám s dětmi, tak i partě dobrých přátel. Ubytování Vernířovice je připraveno přijmout své hosty kdykoliv – v průběhu celého roku.

Aby se hosté cítili dobře

chalupa Jeseníky je nadstandardně vybavena vším, co mohou její návštěvníci v průběhu rekreačního pobytu potřebovat. Přízemí dřevěné roubenky tvoří zádveří a komfortní sociální zařízení ( koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC ). Součástí přízemních prostor je rovněž obývací pokoj propojený s moderní kuchyňskou linkou, která je plně vybavena.

A co všechno hosté najdou v interiéru obývacího pokoje ? Pohodlnou rohovou sedací soupravu ( rozkládací gauč pro dvě osoby ), barevnou LCD televizi s připojením na internet, rádio s CD přehrávačem, Bluetooth soundbar. Navíc je obývací pokoj vybavený krbovými kamny, u jejichž tepla se lze příjemně ohřát. Nechybí jídelní kout a už zmíněná praktická kuchyňská linka. K dispozici je hostům veškeré její vybavení, včetně vestavného sporáku, varné konvice, vestavné myčky, vestavné ledničky s mrazákem či vestavné mikrovlnné trouby. Ubytování Vernířovice poskytuje svým hostům ideální zázemí, tak aby se během dovolené v Jeseníkách cítili po všech stránkách co nejlépe.

Útulné podkroví

chata Jeseníky je dále vybavena podkrovím, jehož součástí jsou úložné prostory a dvě samostatné ložnice. V každé z nich jsou umístěny dvojlůžko a samostatná jednolůžka pro 6 osob. Celý objekt je vytápěn krbovými peletovými kamny, případně elektrickými přímotopy.

Vybavení kuchyně a obývacího pokoje

 • LCD televize s připojením na internet, satelit, rádio s CD přehrávačem, Wifi internet
 • velká a pohodlná sedací souprava pro 6 osob, sedací pytel, koutek pro Vaše děti
 • vestavná indukční deska + trouba, vestavná lednice s mrazákem, myčka a mikrovlnná trouba
 • granitový dřez s teplou a studenou vodou, nádobí, hrnce, příbory, potravinová skříň
 • praktický a prostorný rohový jídelní kout pro šest osob

Sociální zařízení

 • Dva samostatné záchody s umyvadlem
 • Koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem

Další technické informace

 • automatická pračka
 • teplá voda – bojler 120 litrů
 • vlastní studna s pitnou vodou
 • vytápění elektrickými krbovými kamny na pelety (pouze v zimním období), k dispozici jsou v každé místnosti elektrické přímotopy pro případ chladnějších jarních či letních večerů.

Kam za dobrým jídlem ?

připravit dobré jídlo si můžete v moderně a účelně vybavené kuchyňce, nebo je možné si zdejší pobyt zpestřit návštěvou nedaleké restaurace. Chalupa Jeseníky se nachází v blízkosti gastro provozoven, kde výborně vaří. Pokud tedy nebudete využívat vlastního stravování, jsou Vám k dispozici níže uvedené restaurace.

Motorest Permoník : vzdálenost od ubytování 2.5 km, celoroční provoz

Restaurace u Guralů : Sobotín – vzdálenost od ubytování 2.5 km, celoroční provoz

Restaurace Losín : Velké Losiny – vzdálenost od ubytování 5 km, celoroční provoz

Restaurace Biograf : Loučná nad Desnou, vzdálenost od ubytování 9 km, celoroční provoz

Kde nás najdete

Chalupa Jeseníky,
Vernířovice 20,
788 15 Vernířovice

Email: info@chalupa-jeseniky.eu